עגלת הקניות

מוצרים נוספים שמצאנו מתאימים במיוחד בשבילך

סקוטר תת ימי בצבע כתום SUBLUE Navbow+

סקוטר תת ימי בצבע כתום SUBLUE Navbow+

6,249.00 ₪

MOJAWA Run Plus Bone Conduction Earphone Black אוזניות אלחוטיות לשחייה וריצה בטכנולוגיית הולכת עצם בצבע שחור

MOJAWA Run Plus Bone Conduction Earphone Black אוזניות אלחוטיות לשחייה וריצה בטכנולוגיית הולכת עצם בצבע שחור

649.00 ₪

OCEAN REEF Aria QR+ מסכה עם שנורקל

OCEAN REEF Aria QR+ מסכה עם שנורקל

350.00 ₪

Fidlock Hermetic Medi Dry Bag נרתיק אטום למים

Fidlock Hermetic Medi Dry Bag נרתיק אטום למים

135.00 ₪

האתר שלנו לא נתמך במלואו בדפדפן בו אתם גולשים, אנו ממליצים להחליף לאחד מהדפדפנים הבאים: Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

משלוח חינם בקנייה מעל 250 ש״ח

חורף חם ורטוב בדוגית

 

 

 

הצוות של דוגית מכור לפעילות ימית, בין אם צלילת מיכלים, צלילה חופשית, שחייה, טריאתלון או גלישה, המים הקרים לא יעצרו את הצוות המסור מלהיכנס למים ולהירטב.

לקראת החורף הקרב ובא שאלנו את הצוות מהמחלקות השונות בחנות מה החליפות שיחממו אותם במים השנה:

 

צלילת מיכלים

חגי – מדריך צלילה: אני אוהב את סדרת ה-Flexa של Mares, ובחורף משתמש בגרסת ה 8-6-5. בתור אחד שרגיש לקור החורף תמיד הייתה עונה קשה, או שהיה לי קר או שלבשתי חליפות מסורבלות מידי שהפריעו לי לתפקד בנוחות כמדריך. חליפת ה Mares Flexa 8-6-5 היא חליפה גמישה ונוחה במיוחד ומחממת בצורה מעולה.

הניאופרן של החליפה ממש גמיש, החליפה בנויה בעובי משתנה כך שבמרכז הגוף יש בידוד של 8 מ"מ, בידיים וברגליים 6 מ"מ שנותן חופש תנועה כמעט ללא הגבלה. בקצות הידיים והרגליים בחליפה בעובי 5 מ"מ עם אטמים כך שגם יותר נוח ללבוש ולהוריד אותה וגם יש אטימה מעולה נגד כניסת מים לחליפה.

משהו קטן שאני ממש אוהב בחליפה הוא העיצוב של המרפקים והברכיים החליפה, החליפה בנויה כך שהם מעוצבים בצורה של הגוף (כיפוף קל) עם מעין מפרק של החליפה. למעשה כך החליפה יותר מותאמת לצורת הגוף שלי, כיפוף הידיים והרגלים מרגיש יותר טוב מכיוון שאין עודף של ניאופרן כאשר מקפלים אותם וכך גם יש פחות מקום להצטברות מים בחליפה והיא מחממת יותר.

כמדריך מצאתי שחניכים רבים אהבו את חליפת ה- Pioneer של Mares, חליפה מעולה ומחממת מאוד במחיר אטרקטיבי לצוללים בתחילת דרכם או צוללים שרוצים לקבל תמורה מעולה בעבור כספם. 

גלישה

גיא – מדריך גלישה: אני גולש עם חליפת Guru Pro של Sooruz חליפה נוחה בטירוף שמאוד כיף לעלות עליה. היא מתייבשת מהר מאוד כך שאם בא לי לעשות עוד סשיין בערב אחרי שגלשתי בבוקר היא כבר יבשה ולא רטובה וקרה. למרות שהיא חליפה 4-3 מ"מ היא לא מגבילה בביצועים כמו חליפות אחרות שהיו לי קודם. גם כאשר הים קר רק אחרי כשעה וחצי-שעתיים קצת מתחילים להרגיש את הקור.

חליפות:

חליפות גלישה Sooruz

צלילה חופשית

תומר (גוטה) – דייג בצלילה חופשית מנוסה: אני משתמש בחליפת N17 Camo של PoloSub 5.5 מ"מ. מניסיון של הרבה שנים בתחום הדייג בצלילה חופשית וניסיון עם הרבה חליפות מדגמים ומותגים שונים בעיקר חליפות Open Cell סופית נפל לי האסימון PoloSub. החליפה חזקה, גמישה מאוד, נוחה ומחממת בטירוף, כל התכונות שצריכות להיות בחליפה טובה. מכיוון שאני משתמש בחליפה זאת, אני ממליץ עליה בחום ללקוחות מניסיוני, והיו לי לא מעט מקרים שאנשים שקנו את החליפה התקשרו אלי למחרת, אחרי שניסו אותה פעם ראשונה במים, להודות לי ולהגיד כמה הם מופתעים מאיכות ונוחות החליפה במים.

חליפות Polosub לצלילה חופשית

שחייה וטריאתלון

יותם – מנהל מותג Sailfish ותחום שחייה וטריאטלון בדוגית: עם יותר מ 10 שנות ניסיון ועבודה עם קבוצות שחייה שונות. ההמלצה שלי לחורף לאנשים שלא כל כך קר להם היא חליפת הSailfish Edge Long Sleeve  חליפה של 1-2 מ"מ . החליפה מספיק מחממת ומאוד נוחה בגלל שהיא דקה יותר ועשויה מחומרים גמישים, כך שהיא מאפשרת תנועה חופשית ללא הגבלה.

חליפות:

Sailfish חליפות שחיה 

אנשים שיותר רגישים לקור ו\או מתחרים בתחרות איש ברזל אני מאוד ממליץ על חליפת Sailfish Attack, שהיא גם החליפה הנמכרת ביותר שלנו. התגובות שאני מקבל מלקוחות שרכשו את החליפה הזאת הן מהממות ומשבחות כמה היא נוחה ויעילה. מבחינת Value for money  שלה מקבלים המקסימום גמישות במינימום עלות. החומרים מהם עשויה החליפה גמישים ומחממים מאוד.