איסוף מוצרים (ריקול) משדרים אלחוטיים SUUNTO - דוגית

:המבצע יסתיים בעוד

:המבצע יסתיים בעוד

סל קניות 0

סל הקניות ריק

מלא\מלאי את הטופס ונחזור אלייך במהירות האפשרית

איסוף מוצרים (ריקול) משדרים אלחוטיים SUUNTO

חברת סונטו (SUUNTO) מכריזה על איסוף מוצרים (ריקול - RECALL) של כל משדרי לחץ האוויר האלחוטיים.

 חברת SUUNTO העולמית זיהתה סיכון בטיחותי אפשרי המשפיע על כל משדרי לחץ האוויר האלחוטיים מתוצרתה (Suunto Wireless Tank Pressure Transmitters ו- Suunto Tank PODs) המשדרים בצורה אלחוטית את לחץ האוויר מהמיכל למחשבי הצלילה המתאימים של Suunto. בשני מקרים מדווחים, הכיסוי החיצוני של משדרי לחץ האוויר האלחוטי נכשלו במהלך בדיקת לחץ רגילה. למרות שזה נדיר במיוחד, זה מייצג סיכון אפשרי לפגיעה.

 בטיחות הצוללים היא בחשיבות עליונה לחברת Suunto העולמית. ולכן חברת Suunto החליטה לבצע איסוף מוצרים של כל דגמי Suunto Wireless Tank Pressure Transmitters ו-Suunto Tank PODs.

כל הלקוחות שברשותם Suunto Wireless Tank Pressure Transmitter או Suunto Tank POD מתבקשים להביא את המוצרים שלהם למשווקים מורשים או למרכז השירות של סונטו בחנות דוגית (רחוב בן יהודה 250, תל אביב 03-6045034) לבדיקה ושדרוג. התהליך הוא ללא עלות ללקוחות סונטו. אין להשתמש בכל משדרי SUUNTO לפני ביצוע השידרוג.

 חברת SUUNTO מתנצלת על אי הנוחות הנגרמת עקב כך. חברת SUUNTO תספק החלפת סוללה ללא תשלום ואחריות לשנה מתהליך הבדיקה לכל המוצרים המשודרגים כחלק בלתי נפרד מהשירות הניתן למוצרים אלו.

זיהוי המוצרים המושפעים:

משדר Suunto Tank POD

משדר Suunto Wireless Tank Pressure Transmitter

מה לעשות עם יש לך משדר אלחוטי של סונטו

1. אין לצלול עם המוצר\ים המושפעים לפני ביצוע השדרוג.

2. יש להביא את המוצר\ים למשווק המורשה של SUUTNO הקרוב אליך או למרכז השירות של סונטו בחנות דוגית בתל אביב לביצוע הבדיקה והשדרוג.

3. כאשר מקבלים את המוצר\ים המשודרגים נא לרשום אותם באתר של סונטועל מנת להבטיח שתקבלו שנת אחריות מלאה מתאריך הבדיקה והשדרוג.

אנו מתנצלים מקרב לב על אי הנוחות שנגרמה עקב כך ואנו מודים לכם על שיתוף הפעולה

למידע נוסף לחץ\י כאן (מידע באנגלית)

 

 

 

הירשמו לעדכונים של דוגית