רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun

המחיר בין: 3800 ₪ - 3990 ₪
רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun 5

מק"ט: 130121

זמינות: במלאי

מחיר רגיל: 5,300 ₪

Special Price 3,800 ₪

רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun
Open Size Chart

מחיר רגיל: 5,300 ₪

Special Price 3,800 ₪

כמות

רובה עץ במבנה ייחודי, מסוג רולר חזק ומאוזן

פרטים

*ניתן להזמין רובה דייג בהתאמה אישית.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למייל [email protected]

ה Predator הוא רובה רולר - טכנולוגייה המאפשרת לגומיות לדחוף את החץ לכל אורך המסילה של הרובה, לעומת רובי גומיות סטנדרטיים שמנצלים רק כ70% מאורך המסילה לדחיפת החץ, ובשל כך אנו משיגים יציאת חץ מהירה יותר, טווח מוגדל בירייה, ירייה ללא רתע - התנועה ההפוכה של הגומיות מבטלת כמעט לחלוטין את הרתע בזמן הירייה ובכך מאפשרת ירייה עוצמתית ומדוייקת.

 

  • טווח יעיל מוגדל - על פי היצרן לרובה הפרדטור באורך 105 יש טווח יעיל של 6.5 מטר מקצה המאזל למטרה.
  • ירייה ללא רתע - תנועת הגומיות נגד כיוון הירייה מבטלת כמעט לחלוטין את הרתע של הרובה והדייג מרוויח ירייה עוצמתית אך בו בזמן נעימה ומדוייקת הרבה יותר.
  • יציאת חץ מהירה במיוחד - מהירות יציאת חץ של 27 מטר לשנייה - הדגים לא מספיקים להתחמק גם ביריות מטווח רחוק.
  • צידוד מצויין - למרות שלרובה רולר יש גומיות מתוחות גם מעל וגם מתחת לרובה בזכות המבנה הייחודי וגובה מינימלי לרובה יש צידוד מצויין
  • ניצול מקסימלי! - SeaWolf-Sub מוציאים את המקסימום מרובה באורך 105 ס"מ עם מנגנון הדק אחורי שבזכותו אנו מרוויחים עוד 7 ס"מ מתיחה והמשמעות היא שרובה הפרדטור 105 הגומי דוחף את החץ לא פחות מ112 ס"מ! זהה לרובה גומיות סטנדרטי באורך 160 ס"מ - 
  • חץ מקורי איכותי ועמיד - רובה הפרדטור מגיע עם חץ מקורי של HUNT עם פרפר כפול ושארקפין.

 

 

 

דייג בצלילה חופשית עם רובה רולר פרדטור 105 - לוקוס גדול

רובה הדיג Predator מבית Seawolf Sub מאופיין בייצור איכותי המשלב פתרונות טכניים חדשניים שמבטיחים דיוק מקסימלי, יכולת תמרון גבוהה וביצועים מרשימים במיוחד.

קצת על העץ – הרובה עשוי עץ טיק בורמזי, אשר נבחר בקפידה וממנו נבנים חלקי סיפון חיצוניים ליאכטות, כלי נגינה ומוצרי קצה באיכות גבוהה אשר מצריכים עמידות בפני לחץ ותנאי מזג אוויר קיצוניים. לעץ יכולת ייחודית להתמודד עם מליחות בהשוואה לשאר סוגי העץ הקיימים בשוק. מאפיינים אלו הופכים את עץ הטיק לנחשק ויוקרתי בקרב האמנים ובעלי המלאכה.

תהליך היצור נעשה על ידי אנשי מקצוע אשר מנסרים את הפלאנקים ,או רצועות העץ, בדיוק של מאית המילימטר. בשלב הבא   מדביקים את הרצועות באמצעות דבקי אפוקסי מיוחדים אשר הותאמו לסביבות ימיות וקיצוניות ולעבודה בתנאי עומס. העץ מודבק בשיטת למינציה בכיווני סיבים מנוגדים באופן המקנה ללוחות חוזק מבני ועמידות גם בפני שחיקה וגם בפני לחות או רטיבות.

קצת על התהליך - העץ המודבק עובר תהליך ממוחשב בו מודדים, חותכים וממרכזים בדיוק מרבי את העץ כך שכל בלוק עץ יהיה זהה לאחר, מה שגורם לכל רובי העץ להיראות זהים וחזקים מהרגיל.

מידות - ה- Predator הוא הרובה רולר הראשון בעולם שבו החלק הקדמי, המאזל, מגיע בעובי של 28 מ"מ, עם פס רוחב באזור הגלגלת אשר נע בין 30 ל-90 מ"מ ושוב מתקצר בחלק האחורי ל-50 מ"מ. מאפיינים אלו מאפשרים לרובה תפעול אופטימלי בכל תנאי מזג אוויר.

 

ל- Predator  מנגנון דחף ייחודי HEPA שנוסה והושק לראשונה ב-2012 ומאופיין בשני גלגלות ( pullies ) בקדמת הרובה ,מערכת גומיות ייחודית שמחברת בין גומיות בקוטר של 14 ו-16 מ"מ אשר עוברות דרך ה גלגלות אל מנגנון החיבור של הרובה, דבר שיוצר כוח דחף אדיר ומבטל את הרתע ברגע הירייה מה שמקנה יציבות אידאלית ודיוק במהלך הירי.

לרובה מערכת ירי ארוכת טווח עם חץ מובנה באורך 140 ס"מ שמגיעה למהירות של 27 מטר לשנייה עם חצים בקוטר 7 / 7.5 / 8 מ"מ, מאופיינת בחוסר רתע ודיוק מרבי.    

מגיע במידות:

95, 105, 115 

 

ה- Predator  מאובזר בתוספות איכותיות :

  • עץ טיק בורמזי בכל חלקיו
  • גלגלת מקצועית עם 100 מטר חוט דיינמה
  • מנגנון הדק אחורי עשוי פלדת אל-חלד
  • תיק ניאופרן מעוצב

 

 

סרטונים לדוגמה של רובה רולר SeaWolf Predator :

סרטון דייג של רובה ה Predator 105 כאן בישראל 

סרטון דייג של לוקוס אדום במשקל 8.35 קילו בישראל עם הSeaWolf Predator 105 

סרטון דייג של 2 לוקוס אירדי בישראל עם הSeaWolf Predator 105 

סרטון דייג של מישל גיורגולה מאיטליה עם SeaWolf Predator 105

סרטון דייג של רובה ה Predator 95

סרטון הדגמה של רובה ה Predator 95 יורה במטרה במרחק 6 מטר מהמאזל.

 

סרטון הדגמה של הציפה המושלמת של רובה Predator 115

 

 

 

 

 

מידע נוסף

מק"ט 130121
חומר עץ - טיק בורמזי
מותגים SeaWolf Sub

ביקורת של לקוחות

הוסף ביקורת חדשה
No Reviews Yet