רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun-105 ס"מ Limited Edition

רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun-105 ס"מ Limited Edition 5

מק"ט: 13011

זמינות: במלאי

4,600 ₪
רובה עץ Seawolf Sub Predator Rollergun-105 ס"מ Limited Edition
4,600 ₪
כמות

רובה עץ במבנה ייחודי, חזק ומאוזן

פרטים

 

רובה הדיג Predator מבית Seawolf Sub מאופיין בייצור איכותי המשלב פתרונות טכניים חדשניים שמבטיחים דיוק מקסימלי, יכולת תמרון גבוהה וביצועים מרשימים במיוחד.

קצת על העץ – הרובה עשוי עץ טיק בורמזי, אשר נבחר בקפידה וממנו נבנים חלקי סיפון חיצוניים ליאכטות, כלי נגינה ומוצרי קצה באיכות גבוהה אשר מצריכים עמידות בפני לחץ ותנאי מזג אוויר קיצוניים. לעץ יכולת ייחודית להתמודד עם מליחות בהשוואה לשאר סוגי העץ הקיימים בשוק. מאפיינים אלו הופכים את עץ הטיק לנחשק ויוקרתי בקרב האמנים ובעלי המלאכה.

תהליך היצור נעשה על ידי אנשי מקצוע אשר מנסרים את הפלאנקים ,או רצועות העץ, בדיוק של מאית המילימטר. בשלב הבא   מדביקים את הרצועות באמצעות דבקי אפוקסי מיוחדים אשר הותאמו לסביבות ימיות וקיצוניות ולעבודה בתנאי עומס. העץ מודבק בשיטת למינציה בכיווני סיבים מנוגדים באופן המקנה ללוחות חוזק מבני ועמידות גם בפני שחיקה וגם בפני לחות או רטיבות.

קצת על התהליך - העץ המודבק עובר תהליך ממוחשב בו מודדים, חותכים וממרכזים בדיוק מרבי את העץ כך שכל בלוק עץ יהיה זהה לאחר, מה שגורם לכל רובי העץ להיראות זהים וחזקים מהרגיל.

מידות - ה- Predator הוא רובה הרולר הראשון בעולם שבו החלק הקדמי, המאזל, מגיע בעובי של 28 מ"מ, עם פס רוחב באזור הגלגלת אשר נע בין 30 ל-90 מ"מ ושוב מתקצר בחלק האחורי ל-50 מ"מ. מאפיינים אלו מאפשרים לרובה תפעול אופטימלי בכל תנאי מזג אוויר.

ל- Predator  מנגנון דחף ייחודי HEPA שנוסה והושק לראשונה ב-2012 ומאופיין בשני pulliesבקדמת הרובה ,מערכת גומיות ייחודית שמחברת בין גומיות בקוטר של 14 ו-16 מ"מ אשר עוברות דרך ה- pullies אל מנגנון החיבור של הרובה, דבר שיוצר כוח דחף אדיר ומקנה יציבות אידאלית במהלך הירי.

לרובה מערכת ירי ארוכת טווח עם חץ מובנה באורך 140 ס"מ שמגיעה למהירות של 27 מטר לשנייה עם חצים בקוטר 7/7.5/8 מ"מ, מאופיינת בחוסר רתע ודיוק מרבי.    

מגיע במידות:

95, 105, 115 

 

ה- Predator  מאובזר בתוספות איכותיות :

*עץ טיק בורמזי בכל חלקיו

*גלגלת מקצועית עם 100 מטר חוט דיינמה

*מנגנון הדק אחורי עשוי פלדת אל-חלד

*תיק ניאופרן מעוצב

 

 

סרטונים לדוגמה :

 

 

 

 

 

 

מידע נוסף

מק"ט 13011
אורך 105 ס"מ
מותגים SeaWolf Sub

ביקורת של לקוחות

הוסף ביקורת חדשה
No Reviews Yet