Gear Patrol מספר על Suunto 3 Fitness - דוגית
סל קניות 0

סל הקניות ריק

מלא\מלאי את הטופס ונחזור אלייך במהירות האפשרית

Gear Patrol מספר על Suunto 3 Fitness

 

 הרשנו לעצמנו לתרגם (ולקצר) את הביקורת ממגזין Gear Patrol

 

שעון הכושר היחיד שאני רוצה לענוד כל היום.

אחרי שבועיים של שימוש בשעון Suunto 3 Fitness, בדקתי אותו במגוון של מצבים: רכיבה על אופניים, ריצה ואפילו הרמת משקולות.

כל עוד הטלפון הסלולארי היה צמוד אלי, יכולתי לסמוך על השעון שיעקוב אחרי כל צעד שלי, אפילו במהלך השינה. זהו שעון נוח ללבישה שילווה אתכם לכל מקום, מהמסלול, אל המקלחת או אל הבריכה.

 

הטוב: Suunto 3 Fitness הוא שעון כושר קל משקל ונוח, ידידותי למשתמש עבור רצים ומתאמנים במכון כושר.

המספר העצום של פעילויות ספורטיביות שונות שהוטענו אליו, והאפשרויות המגוונות של תכניות אימון, יעזרו לכל אחד ואחת להשיג את המטרות שלהם. הוא אפילו מתחבר עם אפליקציית Suunto החדשה.

 

למי הוא מיועד: מתעמלי היום יום אשר אוהבים לשחות, לדוג, לרוץ, לרכב על אופניים, להחליק על רולר בליידס או אפילו לשוט בקאנו, יאהבו את המגוון ש Suunto 3 Fitness מציע.

ניתן לבחור למעלה מ 65 פעילויות ספורטיביות שונות (כולל שחיית מים פתוחים וקרוספיט) והוא יעקוב בקלות אחרי כל פעילות שלכם בכל שבוע.

תכנית האימונים המובנית שלו מתאימה את עצמה לפעילות אותה אתם מבצעים ותעזור אפילו לספורטאים מתחילים לדעת מתי צריך קצת להרפות.

אם אתם מסתובבים באופן קבוע עם הטלפון הסלולארי שלכם, זו היא הדרך הטובה ביותר ליצר לעצמכם שגרת אימונים.

 

 

למה כדאי לשים לב: בהשוואה למודלים אחרים של Suunto, דוגמת ה Spartan, ה Suunto 3 Fitness לא כולל יחידת GPS מובנית או מסך מגע.

יהיה עליכם להשתמש בממשק של חמישה כפתורים הממוקמים מסביב לשעון כדי לנווט בהגדרות, לשמור אימון או לבדוק את תכנית האימונים שלכם להיום.

 

ההתרשמות שלי: במשך שבועיים ענדתי את ה Suunto 3 Fitness. רשמתי 22 אימונים ועברתי כ 115 קילומטרים, רובם בריצה.

פני השעון העגולים, בעלי מראה קלאסי, עודדו אותי לענוד את המכשיר גם מחוץ לזמן האימונים. אהבתי במיוחד את האפשרות לשמור בקלות כל פעילות ספורטיבית.

 

רצתי, רכבתי על אופניים, השתתפתי בשיעור ספינינג, יוגה, יוגה "חמה" וביקורים במכון כושר ולא נגעתי אפילו בשליש מהאפשרויות שמציע ה Suunto 3 Fitness.

האופציה לעקוב אחרי מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות ממש מבריקה. Suunto ידועה בכך, אבל בדרך כלל נדרש מכשיר גדול וכבד יותר.

ה Suunto 3 Fitness לא כולל GPS ולכן נאלצתי להסתובב עם הטלפון הסלולארי שלי כל הזמן (ולפתוח את האפליקציה, כדי לקבל חיבור GPS) אבל כולנו תמיד מסתובבים עם הטלפון גם ככה, אז זה לא ממש משנה.

תכנית האימונים הניתנת להתאמה היא אחת מהפיצ'רים המגניבים ביותר, במיוחד מכיוון שהיא משתנה אחרי כל אימון.

חמישה קליקים מספיקים כדי לסקור את התכנית השבועית (אשר כוללת כרגע שלושה ימי אימון בשבוע) ולעדכן אותי מה תהיה עצימות האימונים וכמה זמן עליי להתאמן.

מד הדופק המובנה בשעון מאפשר לו לחשב את ה VO2 כדי לייצר תכנית אישית עבורך ולסייע לך לשפר את הכושר האישי שלך.

 

השעון שם דגש גם על מנוחה בין אימונים, דבר חשוב במיוחד כדי לשמור על כושר ובריאות.

הוא עוקב אחרי מחזורי השינה ועל מצבי הלחץ עמם אנו מתמודדים ביום יום ויאמר לך כמה זמן צריך לתת לגוף לנוח בין אימון לאימון.

איכות השינה נמדדת, כמו גם קצב הלב הממוצע בשינה וכל אלו, נאספים לתוך האפליקציה ונלקחים בחשבון.

 

גזר הדין: אני מעריץ גדול של שעונים שעושים (ועוקבים) אחרי קצת מכל דבר, כולל שחיה (!).

אני אוהב את זה שהוא מעודד אותי לקחת יום מנוחה בין אימונים, לקחת נשימות עמוקות ולהירגע. כולנו יכולים לקבל את העצה הזו מפעם לפעם. 

 

לקריאת הביקורת המלאה (באנגלית) לחץ\י בקישור הבא 

 

 

 

הירשמו לעדכונים של דוגית