האתר שלנו לא נתמך במלואו בדפדפן בו אתם גולשים, אנו ממליצים להחליף לאחד מהדפדפנים הבאים: Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

₪משלוח חינם בקנייה מעל 250
עגלת הקניות

Forbes מספר על Suunto 3 Fitness

 הרשנו לעצמנו לתרגם (ולקצר) את הביקורת ממגזין Forbes

 

"The must-have spring accessory for travelers with an active lifestyle"

 

לפני מספר שבועות הכריזה סונטו, חברה שמוכרת בעיקר בגלל שעוני הצלילה והספורט המתקדמים שלה, על ה Suunto 3 Fitness .

ל - Suunto 3 Fitness אין מעקב GPS מובנה משלו, אין לו מסך מגע, הוא לא מודד לחץ ברומטרי או עושה שימוש בשירותי המיקום של לווין GLONASS (אלו חלק מהתכונות של ה Spartan - האח הגדול והוותיק).

בעצם, אין לו את כל הרעש והצלצולים שייתכן שחלק מחובבי ההרפתקאות הקיצוניים יותר יחפשו. זהו לא השעון בשבילם.

 

אז מה הוא כן עושה?

השעון עוקב אחרי הצעדים שלך. מודד את קצב הלב שלך. מציג את הודעות הטקסט שהתקבלו בטלפון הסלולארי שלך. הוא יספר לך מתי הגוף שלך בסטרס (אוקיי, אולי זה לא הזמן הכי טוב להזכיר לך את זה, אבל זה בכ"ז שימושי).

יש לו מצב אימונים מעולה ורכיב אימונים שמתאים את עצמו אליך. והדבר האהוב עליי - הוא מנטר את השינה שלך (דבר שלי אישית, היה חשוב ביותר, מכיוון שאני נוסע הרבה ועובר מאיזור זמן אחד לשני).

אם מדברים על איזורי זמן, לכוון את השעון לוקח בדיוק 30 שניות.

ה Suunto 3 Fitness הוא אביזר החובה של האביב הקרוב, למטיילים עם אורח חיים אקטיבי. לאנשים שלא אוהבים לשבת במקום אחד. אנשים שאוהבים להגיע לאנשהו. בעקרון - הרפתקני סוף שבוע כמוני.

אם אתם אוהבים לקום בבוקר להליכה או ריצה, אוהבים לצאת לרכיבת אופניים אחר הצהריים או לשיעור יוגה בערב, אתם נמצאים למעשה, בתנועה מתמדת.

בשעון החכם הזה יש מצב שיעקוב אחרי הפעילויות האלו: ריצה, הליכה, רכיבה, טיפוס, גלישת גלים, קיאק ועוד.

 

 

 

אז למה דווקא את השעון הזה?

קודם כל, מכיוון שהוא ממש לא יקר. הוא זול מספיק כדי שלא תרגישו רע אם הוא יישבר או ילך לאיבוד (חס ושלום). עם שטח פנים גדול ונגיש ורצועה איכותית, הוא יפה מספיק כדי להשתלב בלבוש אלגנטי או שמלה.

 

 

 

 

לקריאת הביקורת המלאה (באנגלית) לחץ\י בקישור הבא