האתר שלנו לא נתמך במלואו בדפדפן בו אתם גולשים, אנו ממליצים להחליף לאחד מהדפדפנים הבאים: Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

₪משלוח חינם בקנייה מעל 250
עגלת הקניות

Movescount - קהילת הספורט המקוונת של Suunto

הצטרפו לקבוצת דוגית באתר Movescount
אודות Movescount

Movescount הוא שירות קהילתי ספורטיבי המיועד עבורכם! השירות מציע מבחר עשיר של כלים לנהל את הפעילות היום-יומית וליצור סיפורים מעניינים אודות חוויותיכם. Movescount מציע לכם דרכים חדשות חדשות לקבל השראה עם חברים אחרים על מנת להניע אתכם קדימה! Movescount מוצע לכל חובבי הספורט בעולם ע"י Suunto. שירות Movescount הוא חינם לשימוש. Movescount מתפתח. אנו רוצים את המשוב שלכם. אנו רוצים את ההצעות שלכם. אנו מכוונים לעבוד בהתאם לכך. אנו מאמינים ש-Movescount יכול לספק את הכלים הטובים ביותר ואת הקהילה הנותנת הכי הרבה השראה לכל אדם העוסק בספורט, אם תעזרו לנו!

 

Movescount הוא שירות מקושר

Movescount משתמש במגוון שירותי רשת אחרים על מנת להציע חווית משתמש טובה ככל האפשר. Movescount מקושר ל-Flickr, Youtube, GoogleMaps, Twitter, ShareThis ו-Digg אבל אינו ממומן או מוסמך מטעמן.

Movescount הוא שירות מתפתח!

Movescount מתפתח בכל יום! אנו מברכים כל סוג של משוב, רעיונות ובקשות! אנו נבחר באלו הפופולריים ביותר וברעיונות הטובים ביותר על מנת שהשירות יציע חוויה טובה יותר בכל יום בו תשתמשו בו! כל אחד מצוות המפתחים של Movescount משתמש בשירות, כך שאנו כאן איתכם.

Movescount - כיצד להתחיל

מדריך הכרות לאתר Movescount