Movescount.com - מדריך היכרות לקהילת הספורט המקוונת בה כל צעד קובע. - דוגית

:המבצע יסתיים בעוד

:המבצע יסתיים בעוד

סל קניות 0

סל הקניות ריק

מלא\מלאי את הטופס ונחזור אלייך במהירות האפשרית

Movescount.com - מדריך היכרות לקהילת הספורט המקוונת בה כל צעד קובע.

הצטרפו לקבוצת דוגית באתר Movescount

 בדף זה אנו שמחים להציג בפניכם מדריך מפורט כיצד להשתמש באתר Movescount. באפשרותכם לקרוא את המדריך ולצפות בסרטון ההדרכה שהכנו (בעברית)

קישורים מהירים:

 

1. לוח תוצאות

2. הצעדים שלי

3. סיכום

4. תאריכון

5. טבלה

6. ענן תגיות

7. מתכנן המסלולים

8. צעדים מתוכננים

9. תכניות אימונים

10. צעדים

11. חברים

12. קבוצות

13. אירועים

14. MovesLink

 

 

 

1. לוח התוצאות

 

בלוח התוצאות תוכלו למצוא סיכום של כל הפעילויות האחרונות שלכם, כגון:

 1. הצעדים האחרונים שלכם
 2. הצעדים המתוכננים הקרובים
 3. צעדים אחרונים של חברים באתר אחריהם אתם עוקבים
 4. שיחות אחרונות עם חברים אחרים באתר
 5. האירוע האחרון בו השתתפתם והאירועים בהם אתם מתעדים להשתתף בעתיד
 6. הפעילות האחרונה בקבוצות בהן אתם חברים
 7. האוהדים שלכם

טיפ!תוכלו להטמיע את הצעד האחרון באתר האינטרנט שלכם על ידי שימוש בתכונת ההטמעה בלחיצה על קישור ה"Embed" מתחת לצעד האחרון שלכם.

  חזור למעלה ^
 

2. הצעדים שלי

 

בקטגוריית הצעדים שלי תוכלו לעבור על כל הצעדים שלכם, אחד לאחד, כמו גם לקבל סקירה חודשית. על מנת להכניס את הצעדים שלכם ל-Movecount.com, תוכלו להעלות אותם ישירות מהשעונים, או לחילופין להכניס צעדים בצורה ידנית. הייחודיות של Movescount.com מתבטאת בכמות התוכן שניתן להכניס לצעד אחד, כגון:

 1. מידע מפורט על הפעילות שעשיתם, משך הפעילות, מידע דופק לב, מזג אויר, רשימות וכו'
 2. מסלול המשורטט על גבי מפה של הצעד שלכם
 3. תמונות וסירטונים שלכם, או כאלו המועלים על ידי משתמשים באזורכם דרך Flicker או YouTube
 4. תוצאות ו/או מידע, ספציפיים לפעילות אותה עשיתם, כגון תוצאות במשחק כדורגל
 5. ניתן לבחור בדיוק אחר איזה מידע אתם רוצים לעקוב ולמען "נקיון" בעיניים, כאשר תוסיפו מידע הרלוונטי לכם בלבד, כל שאר השדות לא יהיו מוצגים כאשר תשמרו את הצעד.

טיפ!תוכלו לסמן את חמשת הצעדים הגדולים שלכם, אשר יוצגו תמיד בפרופיל הפומבי שלכם.

 

  חזור למעלה ^
 

3. סיכום

 

בתוך קטגוריית הצעדים שלי, תוכלו לקבל סיכום של צעדיכם. הסיכום הינו דינאמי, לכן תוכלו לראות רק את הערכים שאתם מעוניינים בהם. בחרו את אופן הסיכום בו אתם מעוניינים מתוך התאריכון או מעננת התגיות - קראו עוד עליהם בדפים הבאים. הסיכומים כוללים:

 1. תוצאות מצטברות כמו מספר הצעדים, משכי הפעילויות, כמות שריפת קלוריות מצטברת וכו'
 2. חלוקה של פעילויות שונות
 3. חלוקה של מרחקים
 4. חלוקה של מדד יעילות האימון (TE)
 5. חלוקה של טווחי דופק לב
 6. כל הצעדים שנבחרו מתקופת זמן, או לפי קטגוריה מסויימת (הצעדים הכי ארוכים, לדוגמא)

טיפ!ביכולתכם לערוך מספר צעדים בו-זמנית. לדוגמא, אם קניתם זוג נעלי ריצה חדשות בתחילת החודש, ביחרו את כל צעדי הריצה האחרונים שעשיתם על ידי בחירה של החודש ושל סמל הריצה והוסיפו תגית של שם המותג לכל הצעדים הנבחרים - דרך נפלאה לעקוב אחר הקילומטראז' של זוג הנעליים החדש שלכם.

 

ראו עוד (סירטון באנגלית)

  חזור למעלה ^
 

4. תאריכון

 

התאריכון הוא אמצעי קל לשימוש המאפשר להמחיש את כל צעדיכם. תוכלו לראות את כל הצעדים הרגילים והמתוכננים, כולם במקום אחד. לחצו על סמלון הזכוכית המגדלת על מנת לעבור לתצוגה גדולה ומפורטת יותר. כאשר התאריכון בשימוש עם תכונת הסיכום, ניתן לבחור צעדים ספציפיים מתוך התאריכון - לדוגמא, שבוע אחד, חודש אחד או רק כמה צעדים ספציפיים.

 

טיפ!ניתן להוסיף צעדים ידנית או צעדים מתוכננים ישירות מתוך התאריכון.

 

ראו עוד (סירטון באנגלית)

  חזור למעלה ^
 

5. טבלה

 

דרך נוספת להתבונן בצעדים שלכם, היא הטבלה. ניתן לנתח את צעדיכם לראות סיכומי תוצאות המבוססים לפי פעילות וחודש. במצב טבלה, ניתן לבחור צעדים בודדים בדיוק כפי שהייתם עושים בתאריכון. ניתן להגדיל את הטבלה על ידי לחיצה על סמלון הזכוכית המגדלת. ניתן להשוות את צעדיכם בטבלה על בסיס לדוגמא, תגיות - על ידי סידור טור התגיות, ניתן לראות את כל צעדיכם המתוייגים עם "ריצת אינטרוולים" או כל תגית אחרת. בכדי לקבל סיכום של הטבלה, פשוט ביחרו מספר צעדים.

 

טיפ!ניתן להוסיף, לערוך או למחוק צעדים ישירות מהטבלה.

 

  חזור למעלה ^
 

6. ענן תגיות

 

תגיות הן דרך מצויינת להתבונן בהישגים שלכם. בעננת התגיות תוכלו לראות את כל התגיות שהשתמשתם בהן בצעדיכם. גודל גופן התגית מציין את תכיפות השימוש בתגית, לדוגמא, ככל שהתגית גדולה יותר, זה אומר שיותר השתמשתם בה. כאשר משתמשים בעננת התגיות בשילוב עם תכונת הסיכום, ניתן לבחור תגית אחת או יותר רק על ידי לחיצה עליהם בעננה. ניתן גם לבחור בפעילות ספציפית אן אתם רוצים לראות סיכום של פעילות ותגית מסויימים.

 

טיפ!ניתן לבצע המון סוגי מעקב וניטור על צעדיכם בעזרת תגיות, לדוגמא, סוג הנעליים, סוג אימון (אינטרוולים למשל), או המקום בו התאמנתם. רק לא לשכוח לתייג את כל הצעדים כאשר אתם מכניסים אותם ל-Movescount!

 

ראו עוד (סירטון באנגלית)

  חזור למעלה ^
 

7. מתכנן המסלולים

 

מתכנן המסלולים מאפשר לכם ליצור ולייבא מסלולים על המפה ולשתף אותם עם אחרים. ניתן להוסיף בצורה קלה מסלולים לצעדיכם. בעמוד המסלולים תוכלו לראות היכן משתמשים אחרים עשו את צעדיהם ואם תראו מסלול שמוצא חן בעיניכם, תוכלו להוסיף אותו לרשימת המסלולים שלכם. אם ישנם מספר רב של צעדים על אותו מסלול, תוכלו לראות אותם משוייכים לאותו מסלול ולקבל נתוני מהירות ותאריך.

 

טיפ!כאשר אתם מתבוננים במסלול עם מספר צעדים עליו, תמיד תוכלו ללחוץ על צעד ספציפי בכדי לקבל מידע מפורט עליו. זה תקף גם לכל אתר ה-Movescount - רק לחצו על צעד או משתמש בכדי לראות יותר מידע.

 

  חזור למעלה ^
 

8. צעדים מתוכננים

 

בעמוד מתכנן תכניות האימונים, ניתן להזין את כל הצעדים המתוכננים שלכם וכמו כן, ליצור תכניות אימונים - קראו עוד על תכניות אימונים בהסבר מס' 9. בצעדים מתוכננים תוכלו לתכנן את המשך האימונים שבוע לאחר שבוע. ניתן לתכנן כל צעד בנפרד או פשוט להוסיף תכנית אימונים שלמה ששמרתם לתוך מקבץ תכניות האימון שלכם. בצעדים מתוכננים תוכלו לראות:

 1. כמות הזמן הממוצע לשבוע
 2. רמת פעילות לאותו שבוע המחושבת על בסיס האימונים
 3. משך פעילות ברמת השבוע
 4. חלוקת עצימות ברמת השבוע

טיפ!אם אתם חוזרים על צעד מסויים בקביעות, לדוגמא, אותו שיעור ספינינג בחדר הכושר, שמרו אותו בקטגורית הצעדים בתוך מתכנן תכניות האימונים. בצורה זו, פשוט יותר להוסיף אותו שוב לצעדים המתוכננים.

 

  חזור למעלה ^
 

9. תכניות אימונים

 

במתכנן תכניות האימונים תוכלו לראות את כל תכניות האימונים שיצרתם או ששמרתם בקהילה. בעת יצירת תכנית אימונים חדשה, יש חובה להקפיד על:

 1. שם של תכנית האימונים
 2. הגדרת פרטיות לתכניות. פרטי אם אינכם רוצים שאחרים יראו אותה, או פומבי אם ברצונכם לשתף אותה עם אחרים.
 3. הוספת צעדים, משך הצעדים, עצימות, סוג פעילות ויום

ניתן גם:

 1. להוסיף תגיות
 2. להוסיף תיאור
  חזור למעלה ^
 

10. צעדים

 

כל הצעדים שנעשים על ידי חברים פומביים בקהילה מוצגים תחת לשונית הצעדים (Moves). שם תוכלו לצפות בצעדיהם של אחרים ואף לקבל השראה או להתחיל אפילו בתחרות ידידותית. תוכלו לראות את כל המידע שהם הכניסו פנימה לצעד. אם תרצו להראות את "אישורכם", תמיד תוכלו לעשות "לייק" על הצעד, או לרשום הודעה קצרה (Shout) והמשתמש שעשה את הצעד יוכל לראות זאת בלוח התוצאות שלו. ניתן לעיין בצעדיהם של משתמשים אחרים בעזרת תצוגת המפה - המפוקסת לפי המיקום שנתתם בהגדרות האישיות - או בתצוגת רשימה. ניתן למיין צעדים במגוון דרכים - לפי האהודים ביותר, האחרונים והארוכים ביותר, בחירת פעילות מתוך סמלוני הפעילויות או בבחירת מסגרת הזמן.

 

טיפ!לכל צעד יש כתובת אינטרנט ייחודית כך שתמיד תוכלו לשתף את הצעדים הכי מעוררי השראה, שוברי השיאים, סוחטי הדם, דמעות ויזע עם כל רשת חברתית כגון טוויטר ופייסבוק על ידי לחיצה על הסמלון המתאים בפינה הימנית התחתונה.

  חזור למעלה ^
 

11. חברים

 

כל החברים הפומביים בקהילה יכולים להימצא תחת לשונית החברים. אם אתם מוצאים חבר, או מישהו העושה דברים שאתם מעריכים, אולי תרצו לעקוב אחריו או לעודד אותם בתיבת הודעות הקצרות (ShoutBox). ניתן לעיין בחברים לפי תצוגת מפה - המפוקסת לפי המיקום שנתתם בהגדרות האישיות - או בתצוגת רשימה. ניתן למיין חברים במגוון דרכים - בחירה בין הפעילים ביותר, אהודים ביותר, שנרשמו אחרונים ובסדר א'-ב', או בבחירה של פעילות מתוך סמלוני הפעילויות. ניתן גם לחפש ישירות חבר אם אתם יודעים את שם המשתמש שלו.

 

טיפ!לדף הפרופיל הפומבי שלכם יש כתובת ייחודית (URL) אשר תוכלו להשתמש בה בבלוג האישי שלכם, דף האינטרנט שלכם, או אף בחתימת הדואר האלקטוני שלכם. זה גם תקף לגבי צעד ספציפי, קבוצה ומסלול!

 

אם אינכם מוצאים את החבר שלכם, בקשו ממנו להצטרף. השימוש באתר חינם!

  חזור למעלה ^
 

12. קבוצות

 

כל הקבוצות השונות הקיימות ב-Movescount, מוצגות תחת תווית הקבוצות. אם אתם מוצאים קהל מתאים שאתם רוצים להיות חלק ממנו, פשוט הצטרפו לקבוצה. במידה ולא מצאתם קבוצה כזו, תוכלו ליצור אותה בעצמכם. על מנת להצטרף ו/או ליצור קבוצות חשבונכם האישי צריך להיות פומבי. בקבוצה תוכלו:

 1. לראות איך שאר חברי הקבוצה מתפקדים החודש
 2. לראות את הצעדים האחרונים שנעשו על ידי חברי הקבוצה
 3. לתקשר עם שאר חברי הקבוצה (אתגרים, מישהו?)

ניתן לעיין בקבוצות לפי תצוגת מפה - המפוקסת לפי המיקום שנתתם בהגדרות האישיות - או בתצוגת רשימה. ניתן למיין קבוצות במגוון דרכים - בחירה בין הגדולות ביותר, האחרונות, האהודות ביותר ובסדר א'-ב', או בבחירה של פעילות מתוך סמלוני הפעילויות.

 

טיפ!בתור מנהל קבוצה יש לכם את האפשרות להשאיר הודעות שתמיד יוצגו ראשונות בדף הקבוצה.

 

טיפ!ניתן להטמיע את עשרת המובילים לאתר האינטרנט שלכם.

  חזור למעלה ^
 

13. אירועים

 

כל האירועים השונים מוצגים תחת לשונית זו. אם מצאתם אירוע בו אתם מתעדים להשתתף, הצטרפו אליו. או אם האירוע לא קיים, תוכלו ליצור אותו בעצמכם. על מנת להצטרף ו/או ליצור אירועים חשבונכם האישי צריך להיות פומבי. בתוך אירוע תוכלו:

 1. לראות מתי ואיפה יתקיים האירוע
 2. לראות את סוג הפעילות של האירוע ולקבל עוד מידע
 3. לראות את המיקום המדוייק, המסלול והמרחק (אם זמין)
 4. לשוחח עם חברים אחרים
 5. לראות את הספירה לאחור ליום האירוע
 6. לראות תמונות הקשורות לאירוע
 7. לצפות בתוצאות לאחר האירוע

ניתן לעיין באירועים בתצוגת מפה - המפוקסת לפי המיקום שנתתם בהגדרות האישיות - או בתצוגת רשימה. ניתן למיין אירועים במגוון דרכים - בחירה בין תאריך, הגדולים והאהודים ביותר, או בבחירה של פעילות מתוך סמלוני הפעילויות. ניתן גם לחפש אירועים על פי שם.

 

טיפ!קשרו תמונות מחשבון ה-Flicker שלכם לאירוע על ידי תיוגן עם תגית ייחודית מ-Movescount. ניתן למצוא את התגית הספציפית תחת אזור התמונות בדף האירוע.

  חזור למעלה ^
 

14. MovesLink

 

אתר Movescount מאפשר שימוש גם עם שעוני Suunto, כמובן. ניתן לעקוב אחר צעדים עם t3, t4, t6, M4, M5, Quest, X9i, X9Mi, X10 ו-רצועת דופק Memory Belt, להעביר את המידע לאתר Movescount ובאותו הזמן להשאיר את הגדרות החשבון והמכשיר מסונכרנות. Moveslink תואמת לשימוש גם עם Mac וגם עם PC.
ניתן למצוא את התוכנה בקישור הבא: http://www.movescount.com/applications

 

טיפ!ניתן להעביר צעדים גם ללא חיבור לאינטרנט. Moveslink יבטיח את העברת הנתונים בפעם הבאה שתתחברו לאינטרנט!

  חזור למעלה ^

סרטון הדרכה בעברית

 

הירשמו לעדכונים של דוגית