האתר שלנו לא נתמך במלואו בדפדפן בו אתם גולשים, אנו ממליצים להחליף לאחד מהדפדפנים הבאים: Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

₪משלוח חינם בקנייה מעל 250
עגלת הקניות

movescount - כיצד להתחיל

כמה צעדים כיצד להתחיל עם Movescount.

 

1. הצטרפות

ל-Movescount

יצירת חשבון חדש הינה פשוטה ביותר. ראשית, לחצו על כפתור ה-JOIN האדום בחלקו התחתון של עמוד הבית. לאחר מכן, כל שעליכם לתת הוא כתובת דוא"ל תקינה ואז לספק שם משתמש וסיסמא עבור החשבון החדש.

2. הגדרת החשבון האישי

חשוב במיוחד להגדיר את כל הנתונים האישיים בהגדרות הגופניות בחשבון. Movescount משתמש בנתונים אלו למגוון חישובים. עלינו לדעת משהו לגביכם בכדי שנוכל לומר לכם מה קורה בגופכם וכדי שההתקדמות שלכם תנוטר בדיוק.

3. שימוש ב-Movescount ללא שעון

ניתן להשתמש בשירות Movescount גם ללא חיבור של שעון או מכשיר כלשהו. רק התחברו לאתר Movescount.com והוסיפו ידנית "צעדים" בדף ה-Moves האישי שלכם. ניתן למקם פרטים אודות הפעילויות המעניינות אתכם. על ידי הוספת ה"צעדים" ניתן לראות תמונה כללית של הפעילות בשבועות האחרונים בעזרת התאריכון ותצוגות הסיכומים.

4. שימוש ב-Movescount עם שעון

ניתן לחבר את השעון ל-Movescount עם תוכנת Moveslink / Dive Manager 4. הורידו את התוכנה בחינם בכתובת http://www.movescount.com/applications . בעמוד זה תוכלו גם לקבל הכוונה כיצד להשתמש במכשירים השונים מבית Suunto עם שירות Movescount.

 

5. גישה לקהילה


ניתן לראות מה משתמשים אחרים עושים בפעילויות שלהם וכיצד הם משתפרים, במידה וזה מעניין אתכם. גשו לתוית הקהילה (Community) ועיינו ב"צעדים" השונים, משתמשים אחרים וקבוצות הקיימות בקהילה. תוכלו למצוא מסלולי ריצה/רכיבה חדשים ומקומות חדשים לגלות. הצטרפתם לקהילה, אחרי הכל, אז האם אתם מוכנים לקצת אקשן?

 

 

לאחר שסיימתם עם שלב ההרשמה, אנו ממליצים לעבור על המדריך המקוצר שלנו
בעברית לאתר Movescount.com
- לחצו כאן