להב קרבון Alchemy V3 Blue

להב קרבון Alchemy V3 Blue 5

מק"ט: 15540 blue

זמינות: חסר במלאי

1,799 ₪
להב קרבון Alchemy V3 Blue

  • להב קרבון

  • טכנולוגיה חדשנית

  • מגיע ב3 מידות רכות

פרטים

להב קרבון היווני Alchemy V3.

סנפירי Alchemy V3 תוצרת יוון הם הסנפירים המועדפים על הצוללנים החופשיים הטובים ביותר בעולם ועומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

הסנפירים ידועים ברחבי  העולם בשל איכותם הגבוהה המשלבת טכנולוגיה FXply Technology החדשה המגדילה ומשפרת משמעותית את יכולת השליטה ואת הביצועים.

הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על פיתוח חדש של סוכנות החלל האירופאית ESA אשר פיתחה את הCarbon שמשמש לצורכי הרכבת המבנה הלוויין Alchemy,

משתמשת בפעם הראשונה בחומר ובטכנולוגיה לצורכי ציוד ספורטיבי.

יישום טכנולוגיה FXply בסנפירי צלילה עם סיבי פחמן מאפשר למקסם את הביצועים ולשמור על ביצועי הסנפיר ועמידותו לאורך זמן.

מתבסס על מחקרים הידרודינמיים, סיום המיוחד של הלהב בצורת זנב דולפין, נותן דחיפה מקסימלית עם השקעת אנרגיה מינימלית

ומאפשר לקבל תוצאות טובות יותר.

שכבות פחמן
 
אלכימי V3 מציע את הסנפיר בעל שכבות הפחמן האולטימטיבי מיצוב בתוך כל הלהב ו 15  שכבות של סיבי פחמן טהור 100% הממוקם בצורה הטובה ביותר לפרופיל כיפוף היעיל ביותר, הראשון אי פעם בתצורת V  שכבת חיזוק ההולכת מעבר לזווית הלהב המוודא שהכוח יגיע ישר מתחילת כל בעיטה או תנועה!
 
HARDTIP
 
להבי אלכימי V3 מציעים עיצוב ופטנט חדש "הקצה" או מה שקרוי HARDTIP הנבנה בסדר הפוך, ע"י זה הצלחנו לקבל את קצה הלהב קשה יותר. זאת תכונה חדשה המוציאה את מרב  היעילות מהלהב ע"י שהוא מתקן את פרופיל הכיפוף בנצילות המבטיחה אפס נקודות מתות במהלך צלילה ועליה מהעומק. רמת נוקשות הכולל של הלהב, נכנס לפעולה כאשר הסנפיר מתחיל להכנס לתנועה טילוף  קבועה בזמן עלית הצולל, הבטחת מעבר כוח רציף ללא אזורים מתים.
 
צבעים
 
חוץ מהעיצוב החדשני הראשון בעולם של סיליקון צבעוני ומסילות מים, החלטנו להציע יותר! להבי V3 מגיעים לשני וריאציות צבע: V3-Blue & V3-Red! לאחר שני צבעים כחול ואדום מים הרכבת זמין יחד עם כל הגרסאות הקודמות עיצוב לגעת הלוגו שלנו יש לך 6 (6) צירופים חדשים אפשריים זמינים! במילים אחרות, אנו מציעים את כל מה שאתה צריך כדי להיות מאוהב בציוד שלך!
 
תכונות כלליות / שיפורים
 
דגם V3 שלנו מגיע עם כל התכונות מהעבר ובסטנדרטים הגבוהים ואפילו טוב יותר! שמרנו את מראה המראה היוצא דופן על החלק הקדמי של הלהבים ואת הגימור מט על החלק האחורי. ישנם גם 5 שנות אחריות בכתב על להבי   V3   המבטיח שהסנפיר יהיה עם אותם ביצועים כמו ביום הראשון שניסית אותם! תג המספר הסידורי מוטבעבלמינציה על הלהב המבטיח את האותנטיות מוצר האלכימי האמיתי שלך יחד עם תגית הולוגרמה  תג בודד בנפרד על תעודת האחריות שלך!
 
בניית הסנפיר
 
אלכימי V3 סיבי פחמן להבים המציעים עיצוב מהפכני חדש עם יותר שכבות סיבי פחמן עבור העברת האנרגיה האולטימטיבית ואת הביצועים הטובים ביותר! אלכימי V3 להבי סיבי הפחמן מיוצרים בקנה אחד עם הסטנדרטים התובעניים ביותר באמצעות שיטה מודרנית מבוקרת טמפרטורת סביבה ולחות קבועה. 45 טון של לחץ כולל בשילוב עם יציקת ואקום (VRTM) ו 12 שעות לאחר היציקה בעזרת הרפייה מבוקרת חום
 
סיומת הלהב
 
להבי אלכימי V3  מיוצרים בסוף בצורת זנב דולפין צורה זו מעניקה את התוצאות הטובות ביותר בהתבסס על מחקרים הידרודינמיים (Rensselaer Polytechnic Institute / T. Wei) ובדיקות שנעשו ב C.F.D.  זנב הדולפין נותן דחיפה מקסימלית עם צריכת האנרגיה המינימלית האפשרית!!
 
המסילות
 
בכל אלכימי להבי V3  ישנם מסילות מים שתוכננו במיוחד מסיליקון 100% בצבע לבן, כחול, אדום או שחור. העיצוב נעשה בסביבה תלת ממדית שנוצרה בבריטניה על ידי מתקן ייצור סיליקון מודרני. ניסויים ומחקרים ב- C.F.D. התוכנה הראתה כי מעקה המים "מעכב" ומניע את המים על הלהב מבלי לאבד את צורתו גם בתנאים הקשים ביותר. העובדה שגם בקצה מסילת הלהב, מסילת המים שומרת על צורתה, מניעה את המים מתחילת התנועה ומספקת מענה מיידי למהלכי הצולל. מסילות הסנפיר מציעות עיצוב הידרודינמי ועליונות מוחלטת של סיליקון ברמות של גומי!
הנותנות מענה בלתי מתפשר של כוח ועמידות!!
 
5 שנות אחריות
 
להבי אלכימי V3  מסופקים עם אחריות בכתב של 5  שנות אחריות !

 

 

מפרט טכני:

תהליך ייצור VRTM

אורן 750 מ"מ

רוחב 195 מ"מ

זווית להב 23 מעלות

15 שכבות סיבי קרבון, מודבקים בעבודת יד

הרכב חומר 73% קרבון

מהירות נסיגה 22.863 מ'/שניה

זמן תגובה 0.0708 שניות

אחראיות יצרן ל-5 שנים על להבים

מידע נוסף

מק"ט 15540 blue
חומר קרבון
מותגים Alchemy

ביקורת של לקוחות

הוסף ביקורת חדשה
No Reviews Yet